دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش.

زنان صیغه ای، فاحشگانی در لباس مذهب


چند وقت پیش، زمانی که هنوز بلاگفا، وبلاگ "آزادی بیان، آزادی قلم"ـم را حذف نکرده بود! نمی دانم بر سر کدام مقاله بود، که با یکی از دوستان مسلمان صحبت می کردم و ایشان ناگهان به مقالاتی اشاره کردند که بهائیان در آن مقالات، مسلمانان را به جماع با حیوانات و کودکان زیر سن قانونی متهم کرده اند.

ایشان لینک مقالات را برای من فرستادند، مقالات همگی با مرجع بود و اتفاقا مرجع تمام ان حرفها، توضیح المسائل خمینی بود. من برای دوستم توضیح دادم که اینها اتهام نیست، بلکه چیزی است که وجود دارد، اتهام آنهائی است که شما به بهائیان نسبت می دهید، مانند زنا با محارم که نه جایی نوشته شده و نه تا بحال انجام شده.

در همین گیرو دار بود که آن دوست عزیز که حتما این مقاله را هم خواهد خواند، به متنی اشاره کردند که در آن قیمت زن صیغه ای را در مشهد و درست در جوار امام رضا، مشخص می کرد. ایشان انتشار این متن و این قیمت ها را هم کار بهائیان می دانستند.

در ابتدا که اصلا منکر وجود چنین چیزی شدند. وقتی برایشان اثبات کردم که چنین چیزی در امکان مقدسه اسلامی وجود دارد و برایشان از قم و مشهد، شاهد آوردم، ایشان نشر این برگه را کار بهائیان دانستند! بر مبنای فرض ایشان، چون مثلا دوتا وبلاگ بهائی این خبر را منتشر کردند، دیگر گناه این عمل برگردن بهائیان است.

اما سوال اول این است که اگر از انجام این عمل ،صیغه و صیغه بازی، خجالت می کشید چرا انجام میدهد و تازه می خواهید قانونی اش هم بکنید؟

دوم اینکه وقتی که این حرکت را دینی می دانید و به انجامش هم افتخار می کنید و تازه میخواهید در مدارس هم انجامش بدهید، چه فرقی می کند بهائی ها پخشش کنند یا خودتان؟

اما چی شد اصلا در این مورد نوشتم، لطفا اینجا را کلیک کنید و لیست قیمت های زنان صیغه ای را در مشهد مقدس ببینید!